Dlaczego PREMIUM?

Poniżej przedstawiamy kilka argumentów które mamy nadzieję pomogą Państwu postawić właśnie na nas !!!

Dlaczego PREMIUM?

Na rynku jest wiele firm oferujących meble kuchenne. Nasza firma działa na terenie Wolsztyna który jest kolebką produkcji kuchni  w Polsce. To tutaj prawie 60 lat temu zaczynano produkcję pierwszych kuchni. To wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu produkt o bardzo wysokich wymogach jakościowych. Szafki wchodzące w skład zestawu kuchennego, są klejone na prasach co znacznie zwiększa ich stabilność i trwałość. Precyzja wykonania wynikająca  z zastosowania w procesie produkcyjnym nowoczesnego parku maszynowego wpływa na estetykę wykonania. Nasi dostawcy i kooperanci to czołowi europejscy i krajowi producenci dla których priorytetem jest jakość i trwałość.

Przy zakupie kuchni bardzo ważny jest stosunek jakości do ceny, a u nas ten stosunek wypada bardzo korzystnie. W cenie często około 20-30% niższej od czołowych polskich producentów  oferujemy Państwu produkt z najwyższej dostępnej na rynku półki. Kilkanaście elementów wyposażenia naszych kuchni jak np. systemy podnoszenie szafek uchylnych aventos firmy BLUM oferujemy Państwu w cenach hurtowych zakupu u producenta, nie doliczając do nich żadnych marży.

Mimo trwającego od kilku lat na rynku kryzysu my zwiększamy produkcję co roku o około 20%, co świadczy o tym, że coraz więcej klientów stawia na jakość będąc uprzedzonym do mebli tanich które często po upływie okresu gwarancji nadają się do wymiany. My gwarantujemy Państwu około 20 letni okres użytkowania. Ważnym naszym atutem jest także elastyczność produkcji, wykonujemy szafki nietypowe w bardzo szerokim zakresie pozwalające spełnić niestandardowe życzenia klientów.. Wszystko to pozwoli Państwu cieszyć się przez długie lata z zakupionych u nas kuchni.

Aktualności

Szybki Kontakt

Kuchnie PREMIUM 
Tuchorza 6B koło Wolsztyna 
64-232 Tuchorza
woj. wielkopolskie
tel.kom. 603 472 527
lub 609 676 851

Imię i Nazwisko:
Adres e-mail/telefon:
Treść zapytania: