Kim jesteśmy?

Wysoka jakość produkcji, szeroki asortyment, wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaliczać się do czołowych producentów mebli kuchennych w Polsce.

Nasza firma

Firma „Premium” zajmuje się produkcją kuchni wysokiego standardu i jakości. Produkcja mieści się w okolicach Wolsztyna, miasta znanego w całym kraju właśnie z produkcji kuchni. W Wolsztynie kuchnie są produkowane od 50 lat i stąd tak duże doświadczenie. Cały nasz proces produkcyjny nadzorowany jest przez najwyższej klasy fachowców którzy wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie potrafią wyprodukować kuchnie nie tylko ładne, ale co najważniejsze trwałe i funkcjonalne. Nowoczesny park maszynowy sprawia, że potrafimy sprostać najwyższym wymogą jakościowym. Asortyment ponad 1500 brył, bardzo bogata kolorystyka frontów daje projektantowi olbrzymie możliwości aranżacyjnie. Naszą ofertą jesteśmy wstanie zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Nowoczesny system zarządzania firmą i bazowanie w części na kooperacji pozwoliły nam osiągnąć bardzo dobre ceny na nasz produkt które w chwili obecnej są o około 20% niższe od głównych konkurentów oferujących meble podobnej klasy. Nasze kuchnie sprzedajemy w 30 salonach na terenie całego kraju i jako jedna z nielicznych firm cieszymy się ciągle rosnącą dynamiką sprzedaży. Wysoka jakość  za dobrą cenę to nasza dewiza.

Oferta nasza skierowana jest dla klientów ze średniego i wyższego segmentu rynku, wzornictwem staramy się dotrzeć zarówno do ludzi ceniących tradycję, ciepły i przytulny klimat, jak również dla ludzi nastawionych na nowoczesność. Chcąc wyróżnić nasze kuchnie od krajowych konkurentów staraliśmy się wykorzystać najnowsze trendy światowe wzorując się głównie na kuchniach włoskich i niemieckich, które od lat wiodą światowy prym.

Życzymy Państwu długiej i obustronnie owocnej współpracy.

 

Aktualności

Szybki Kontakt

Kuchnie PREMIUM 
Tuchorza 6B koło Wolsztyna 
64-232 Tuchorza
woj. wielkopolskie
tel.kom. 603 472 527
lub 609 676 851

Imię i Nazwisko:
Adres e-mail/telefon:
Treść zapytania: